Masáže

Současná nabídka masážních služeb

Wellness studio Litoměřice nabízí klasické, relaxační, regenerační a detoxikažní masáže  a procedůry dle aktuální nabídky níže na této stránce. Masáže se provádí éterickými oleji (s vůní citronu, pomeranče, borovice, eukalyptu, levandule,..). Olej je vhodný i pro alergiky. Používáme přírodní oleje společnosti Original Atok. Dále lze přidat, dle přání zákazníka vonné rostlinné esence, které blahodárně působí na psychiku a mají schopnost ovlivňovat tělesné funkce organismu.

MEDOVÁ MASÁŽ (DETOXIKAČNÍ) NOVINKA!

Medová masáž je osvědčená detoxikační metoda, známá již po celá tisíciletí. Používají ji zejména odborní maséři a terapeuti z Východu. Tato masáž odstraňuje speciálními hmaty a kvalitním medem z našeho těla veškeré hluboko uložené toxiny, které oslabují náš organismus.

Používá se zásadně přírodní med bez chemických přísad. Kvalita medu je velice důležitá. Medové masáže mají blahodárný účinek na celé tělo-např.srdečně cévní potíže, poruchy slinivky, střevní a žaludeční problémy, jaterní nemoci, ledvinové slabosti, revmatické onemocnění svalů, nečistou pleť a další. Tyto masáže je vhodné opakovat nejdříve jednou za měsíc, aby se tělo řádně stihlo dočistit.

ČÍNSKÁ ENERGETICKÁ MASÁŽ NOVINKA!

Lidské tělo je protkáno dvanácti energetickými drahami. Podstatou této masáže je obnova proudění v těchto energetických drahách. Vlivem stresu dochází ke stažení svalů a přerušení toku energie k orgánům. Výsledkem je bolest a únava. Těmto stavům lze předcházet právě touto energetickou masáží, která působí především na centrální nervový systém a na většinu orgánů v těle.

Čínská energetická masáž pomáhá při přepracovanosti, nesoustředěnosti, bolesti hlavy, bolesti zad, nervozitě a podrážděnosti.

ÁJURVÉDSKÁ CELOTĚLOVÁ MASÁŽ „ABHYANGA“

Ájurvéda (věda o životě) patří k nejstarším léčebným systémům na světě. Obsahuje scela unikátní léčebný systém a klade velký důraz na prevenci a podporu zdraví. Snaží se dosáhnout harmonie těla, mysli i ducha.

K Ájurvédě neodmyslitelně patří masáže, které mají za cíl urychlit vyloučení odpadních látek a nastolit stav rovnováhy na fyzické i duševní úrovni.

Abhyanga je jednou z nejrozšířenějších a nejvíce používaných Ájurvédských masáží vůbec. Její hlavní přínosy pro tělesnou i duševní konstituci spočívají v individuálním přístupu s použitím vhodných léčivých olejů.

ANTICELULITIDOVÁ MASÁŽ

Celulitida – pomerančová kůže trápí více či méně 90% žen. Souvisí s nedostatečnou činností lymfatického systému a krevního oběhu. Tělo je zanášeno toxiny a nestrávenými metabolity, které lymfatický systém není schopen vyloučit.

Anticelulitidová masáž je detoxikační procedůra působící přímo na tukové buňky a tím je dosahováno skvělých účinků v boji proti celulitidě. Nejedná se o lymfatickou masáž.

KLASICKÁ (REGENERAČNÍ, RELAXAČNÍ) MASÁŽ

Odstraňuje únavu, ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva, posiluje organismus. Tato masáž se provádí vydatnějšími hmaty. Jsou vhodné u bolestivých stavů, napomáhá k uvolnění bloků v pohybovém aparátu, působí relaxačně a regeneračně.

MASÁŽ HORKÝMI LÁVOVÝMI KAMENY (HOT STONES)

Exkluzivní masáž pro každéhu, kdo hledá způsob jak si odpočinout a načerpat životní sílu. Příjemné teplo lávových kamenů a přírodních olejů prostupuje hluboko do celého těla, kde způsobuje úplné uvolnění a nabití organizmu energií. Pravé lávové kameny svojí vibrací a teplem ovlivňují energetické dráhy v těle, působí blahodárně na mysl a perfektně uvolňují zatuhlé svaly.

Při masáži Hot Stones se používá špičkových olejů a výtečných technik. Dokáže navodit pocit absolutního klidu a uvolnění. Klienti na sobě sledují báječné uvolňující účinky masáže Hot Stones ještě několik dní po masáži.

HAVAJSKÁ MASÁŽ (LOMI LOMI)

Havajská masáž Lomi Lomi je terapie, která svými relaxačními a terapeutickými účinky patří mezi nejoblíbenější způsoby odpočinku. Vychází z velice jemných a plynulých technik pocházejících z havajských ostrovů. Havajská masáž je luxusní relaxační masáž s blahodárnými účinky na krevní oběh, pokožku a psychiku.

Objednávky masáží a poradenství

Jitka Ptáčková

Mobil: +420 739 252 871
Email: [email protected]

„MASÁŽ JAKO SKVĚLÝ DÁREK!“

Potěšte své nejbližší Dárkovým poukazem. 😉